Чи можливо продати громаді участь у добрих справах?

screenshot_20

Про це дізнавались члени ВОПО «Джерело надії» 27 квітня під час  тренінгу «Стійко успішний фандрейзінг», продовжуючи свій професійний розвиток.

Свій безцінний досвід передавав учасникам досвідчений тренер, Голова Донецького міського благодійного фонду «Доброта» Яків Рогалін.

Родзинкою тренінгу стали не ігрові вправи, і не програма тренінгу, а ті знання, які тренер пропустив через призму своєї особистості, які перетворились на безцінний досвід, отриманий власною працею, завдяки успіхам та помилкам.

Тренінг стосувався не лише того, як залучити фінанси для діяльності громадської організації, а й того, що таке фінанси для кожного з нас, що таке фінансова незалежність, де знайти і як залучити кошти для власної діяльності.

Кожен з учасників мав можливість знайти відповідь на ці запитання, для кожного стало більш зрозуміла суть фандрейзінгової стратегії і методи залучення фінансів.

Велике, колективне «Дякуємо» тренеру за його харизму, за методику донесення інформації, за змогу закохати слухачів в фандрейзінг і показати, що фандрейзінг – це основа життя.

 

Прес – центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share