Батьки пішли у школу…

screenshot_18

Продовжується реалізація проекту “Школа міцної сім’ї”, який здійснюється за сприяння Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародної організації з міграції (Представництво  в Україні). 21 квітня в рамках даного проекту відбувся тренінг для батьків підлітків «Цінності сім’ї та взаєморозуміння між членами родини» з метою удосконалення сімейних взаємовідносин та зміцнення родинних стосунків.

 Вже на етапі обговорення очікувань стало зрозумілим, наскільки схожими є бажання й потреби батьків та дітей. Так само, як і кілька тижнів тому їхні діти, сьогодні майже кожен з дорослих висловив своє відверте бажання стати ближчими до сина або доньки, встановити довірливі стосунки, спробувати краще зрозуміти своїх дітей.

Учасники отримали інформацію про основні причини непорозумінь та конфліктів, що можуть виникати в родині. Велику увагу було приділено  обговоренню  тих принципів, які можуть суттєво покращити взаєморозуміння між членами сім’ї.В процесі роботи батьки знайомились із попередньо зібраними та узагальненими  матеріалами про цінності, потреби та мрії власних дітей.  Дорослість, глибина та виваженість цих суджень справила велике враження на кожного з батьків.

Під час обміну враженнями всі присутні висловили щиру подяку тренеру Вікторії Засімовій за важливу й корисну інформацію, виявили готовність і  бажання працювати над покращенням взаємовідносин  та взаємоповаги в родинах.

Незабаром  відбудеться спільний захід: батьки і діти. Сподіваємось, він буде не менш корисним та продуктивним для кожного з учасників.

 

Прес – центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share