Не знаєш як жити – живи в позитиві!

screenshot_15

Під таким гаслом пройшов тренінг для жінок в рамках Програми гармонійного розвитку «Шляхом гармонії до успіху», спрямований на формування позитивного мислення, почуття вдячності, розвитку любові до себе.

 Щоб навчитися мислити позитивно, треба навчитися керувати своїми думками. За допомогою різних психологічних технік учасниці  мали змогу відчути наяву силу думки і зрозуміти, що для того, щоб стати здоровою, успішною, щасливою та привертати радість і щастя в своє життя, потрібно  навчитися мислити в позитивному ключі.

В наступному модулі жінки вивчали покроково, як звільнятись від образ, як навчитись жити в стані внутрішнього спокою та любові, знайомились з методиками, що допомагають звільнитись від образ, пробачити себе та інших. Щире пробачення – це шлях до джерела сили та життєвої енергії.

Останній модуль тренінгу був присвячений темі подяки, її чудотворній силі., що притягує, як магніт,  в наше  життя друзів, любов, спокій, здоров’я та матеріальні блага. Присутні жінки пригадували різні блага у своєму житті, за які можна дякувати та отримали практичні поради тренера, щодо розвитку у собі відчуття подяки.

Під час обміну враженнями учасниці тренінгу зазначили: «Керуючись запропонованими порадами, ми привчимо свій розум думати позитивно і ігнорувати будь – який негатив».

 

Прес– центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share