Сьогодні у м. Вінниці було визначено шляхи взаємодії державних служб при наданні допомоги особам постраждалим від торгівлі людьми

screenshot_10

В даний час  громадські організації – члени Всеукраїнської коаліції активно проводять адвокасі кампанії задля прийняття в своїх регіонах Обласних програм протидії торгівлі людьми.
Так як Вінниччина є передовою в багатьох питаннях, то в нашій області дана програма функціонувала ще з 2008 по 2010 рр, а з 2011 протидія торгівлі людьми знайшла своє місце, як окремий розділ, в Обласній цільовій соціальній комплексній програмі підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2015 року.
Тобто програма прийнята, тому наша організація в рамках адвокасі діяльності визначила своїм завданням саме моніторинг та аналіз даної програми. Задля того, щоб особи, постраждалі від торгівлі людьми, отримали максимально адекватну і відповідно ефективну допомогу ми ініціювали і в даний час реалізуємо проект “Спільними зусиллями влади і громади проти торгівлі людьми.”
Завданням сьогоднішньої фокус групи є визначення реальних потреб осіб, постраждалих від торгівлі людьми, на прикладах реальних історій. Саме тому на захід запрошено експертів і спеціалістів з різних служб, чиї кваліфіковані відповіді дадуть змогу нам максимально оцінити результативність програми і відповідність її потребам осіб, постраждалих від торгівлі людьми.    

Особливо важливим є те, що  під час заходу визначено шляхи взаємодії та об’єднання ресурсних можливостей державних служб при наданні допомоги особам постраждалим від торгівлі людьми.

 

Алла Студілко

Голова ВОПО “Джерело надії”

FacebookTwitterGoogle+Share