Ефективна самопрезентація – запорука успішного працевлаштування

screenshot_8

23 січня 2013 р. працівники ВОПО «Джерело надії» провели черговий(третій) тренінг для групою безробітної молоді, зареєстрованої в Ленінському, Лівобережному та Вінницькому районних центрах зайнятості. Захід відбувся в рамках  проекту «Школа ефективного працевлаштування у Вінницькій області» за сприяння Агентства США з Міжнародного розвитку(USAID) та Міжнародної організації з міграції (Представництво  в Україні). Партнерами по виконанню проекту виступили: Вінницький обласний центр зайнятості, Ленінський, Лівобережний та Вінницький районні центри зайнятості, що забезпечили наявність учасників та приміщення для проведення заходів.

Тренінг під назвою « Скористайся своїм професійним ресурсом. Створи свій імідж» був спрямований на розвиток навичок аналізу своїх сильних та слабких сторін, свого ресурсу, формування позитивного відношення до себе та мотивації до усвідомленого пошуку роботи.

Учасники, виконуючі певні тематичні вправи, мали змогу навчитись  ставити цілі відповідно до методики SMART, намагались виявити причини, що заважають досягненню мети. З великою зацікавленістю група сприйняла тему «Ефективне управління часом». Методом  «Мозкового штурму»  разом склали загальний перелік «викрадачів» часу та ознайомились з методикою їх виявлення.

За допомогою «Квадранта С. Кові» вчились визначати пріоритетність запланованих завдань. Багато корисного, пізнавального матеріалу отримали учасники під час проведення рольової гри, спрямованої на відпрацювання техніки співбесіди з роботодавцем та своїх презентаційних навичок. Всі реально мали змогу побачити, що допомагає і що шкодить досягненню позитивного результату  під час співбесіди.

Останній модуль був присвячений темі протидії торгівлі людьми, формуванню відповідальності за власну безпеку в процесі трудової міграції. Учасники були ознайомлені  з інформацією щодо переваг працевлаштування в Україні та з правилами безпечної подорожі.

На тренінгу панувала атмосфера щирості, довіри та гарного позитивного настрою.

 

Прес – центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share