Всі ми родом з дитинства

screenshot_6

20 cічня  2013 року в рамках Програми особистісного росту«Шляхом гармонії до успіху», що проходить за сприяння Міжнародної організації з міграції Представництва в Україні та Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас», відбулась 2 сесія тренінгу «Всі ми родом з дитинства» для жіночої групи.

Завданнями тренінгу були:

      1. Усвідомлення, які батьківські програми і як впливають на сьогоднішнє життя учасників тренінгу, на формування певних життєвих сценаріїв.

  1. Корекція сформованого в дитинстві «Я-Образу».
  2. Очищення дитячо – батьківських стосунків від образ.

Після невеликого інформаційного блоку про вплив батьківських програм на формування «Я-Образу» кожної дитини,розпочали виконувати вправу  в парах «Коли я була маленькою….». Ця вправа    глибоко – аналітична і стала кульмінацією тренінгу за проявом емоцій. Вона дала можливість усвідомити, що саме  перенесено з дитинства в сьогоднішнє життя кожної учасниці. Було багато болючих спогадів, сліз тощо. Успішній і плідній роботі допомагала групова згуртованість, підтримка, співчуття і готовність групи до глибокого аналізу. Це завдання змінилось вправою «Найвпливовіша людина у моєму житті», яка продовжила розпочату аналітичну роботу. Практично всім учасницям вдалось відреагувати на заблоковані з дитинства страхи, біль, агресію, образу. Тренером було акцентовано увагу учасниць на тому, як важливо усвідомити свої  деструктивні шаблони, програми з дитинства, що заважають розкриттю особистісного потенціалу, заважають бути більш впевненою і успішною. 

Наступною була методика очищення дитячо – батьківських відносин,  направлена на розвиток любові до себе, недоотриманої в дитинстві від батьків, на розуміння і прийняття болісних ситуацій з дитинства, формування вдячності батькам. Тому що тільки відчуття безумовної цінності, як своєї , так і інших, дозволяє людині взаємодіяти з іншими вільно, приймаючи увагу та любов і,  віддаючи це саме.

 Завершився тренінг обміном  вражень. Було проговорено про те, що тренінг  дуже емоційно – насичений, змушує задуматись над багатьма речами, що  вдалось усвідомити та відчути дуже багато важливого, зробити в собі відкриття, зрозуміти причини невдач та болю, низької самооцінки.

 

Прес-центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share