Команда ВОПО “Джерело надії” опанувала секрети успіху фандрейзингу!

screenshot_2

Група активних, рішучих, ідейних та завзятих співробітників дружньої команди Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії» вивчали секрети успіху у сфері залучення фінансування (фанрейзингу), розвитку неприбуткової організаціїї та успішної реалізації громадських ініціатив. Тренінг провів досвідчений тренер Руслан Краплич (Фундація ім. князів-благодійників Острозьких, м. Рівне). Тренінг відбувся  за фінансової підтримки ініціативного Центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Кожен вчився задавати сам собі питання для пошуку, чого ж саме не вистачає, що насправді потрібно нашій організації для роботи? Чи завжди нам потрібні лише грошові еквіваленти? Чи правильно ми оцінюємо та використовуємо ті ресурси, які у нас є? І яка ж найнайпотужніша сила особистих контактів, друзів, знайомих, і просто навіть далеких знайомих, які є у кожного з нас, і які ми можемо залучати до своєї діяльності і виходити на новий та вищий рівень розвитку та досягнень!

Дорогу подужає той, хто йде! І двері відчиняються лише тому, хто в них стукає! Всі учасники відкривали в собі власні страхи, сумніви, сором’язливості, які є гальмівною протидією нашим діям, і з невимовним захватом розглядали кейси успішних проектів, будували стратегічні плани реалізації власних акцій, проектів, благодійних аукціонів і просто класних креативних ідей громадського характеру. Час спілкування з харизматичним тренером просто неймовірно мчав, і тому міркуваннями, аналізом, результативними суперечками заповнялися навіть перерви на відпочинок. Групові вправи відкривали нові сходинки розуміння наявних та майбутніх зв’язків співпраці, між самою командою, новачками, партнерами. А закони фінансової життєдіяльності організації стали справжнім відкриттям для кожного!

«Це було не просто навчання та ефективний тренінг, це був драйв ідей, рішень та внутрішніх откровень! Тренінг промайнув як мить, яка сповна напоїла спрагу творчості, креативного бачення та далекоглядних стратегічних рішень розвитку» – вважає психолог Наталія Чхетія.

На другий день тренінгу ми вибудовували покрокову стратегію дій, вибирали відповідальних за той чи інший сегмент колективної праці, та створювали щоденні, щотижневі, щомісячні та щоквартальні плани, які поведуть нас найкоротшою дорогою до здійснення задумів!

«Велике, колективне «Дякуємо» тренеру за те, що запалили в нас нове завзяття, впевненність та новий вимір розуміння власних сил та можливостей!» – зазначила голова правління ВОПО «Джерело надії» Алла Студілко.

 

Прес центр

ВОПО “Джерело надії”

FacebookTwitterGoogle+Share