БУДИНКИ, В ЯКИХ МИ ЖИВЕМО… ХТО МАЄ ПРО НИХ ДБАТИ?

14445063_1241419962589392_2306978662015658166_o

29 вересня 2016 року у м. Вінниці, у Центрі суспільної освіти та соціального партнерства за адресою вул. Стеценко, 48 відбувся мотиваційний тренінг “ОСББ: просто про складне. Управління багатоквартирним будинком”.
У тренінгу взяли участь 20 осіб. Даний захід відбувся за підтримки проекту IFC (група світового банку) “Енергоефективність у житловому секторі України”, що здійснюється за фінансування Швейцарської Конфедерації, та за сприяння Центр “Жіночі перспективи”
Співвласники(ці) багатоквартирних будинків разом з тренерками: Світлана Дубина та Алла Студілко  визначили, кому належать багатоквартирні будинки, варіанти ефективного управління власними багатоквартирними будинками, як модернізувати свої будинки та переваги ОСББ!
Всі учасники(ці) тренінгу зазначили, що проживають у будинках, де ще не працюють ініціативні групи по створенню ОСББ, мешканці пасивні та не обізнані у питаннях управління багатоквартирним будинком. Тому перед тренерками стояло завдання донести усю необхідну інформацію згідно програми тренінгу, та представити учасникам(цям) методи ефективного спілкування з сусідами та залучення їх до свідомого вибору найбільш ефективної форми управління багатоквартирним будинком. Учасники(ці) тренінгу жваво дискутували, обговорюючи із заступником Ресурсного Центру підтримки ОСББ – Олександр Петрович Гаврилюк –, які функції ЖЕК виконує добре, задовільно, або взагалі не виконує.

Під час блоку «питання – відповіді» було задано багато питань, які хвилювали учасників(ць) тренінгу: як функціонує ОСББ, на скільки безпечно для мешканців створення ОСББ, ремонти доріг на прибудинковій території, відновлення двору після ремонтних робіт, як організувати ремонт та перекриття даху, яка реальна користь від ОСББ і т.д. На всі ці питання були дані відповіді. А наприкінці заходу було виказане спільне побажання організаторам, частіше проводити подібні тренінги, інформаційні зустрічі та надавати індивідуальні консультації.
Отож, ми плануємо у жовтні продовжити реалізацію заходів проекту, щоб якомога більше людей змогли отримати інформацію про варіанти управління своїм будинком, можливі енергозберігаючі заходи, покрокові рекомендації по створенню ОСББ, тощо…

FacebookTwitterGoogle+Share