Позитивне мислення – основа здорового та щасливого життя

screenshot_18

24 листопада 2012 року  в рамках Програми особистісного росту «Шляхом гармонії до успіху», що проходить за сприяння Міжнародної організації з міграції Представництва в Україні та Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас»,  відбувся  другий тренінг «Позитивне мислення – основа здорового та щасливого життя» .  

 Мета  даного заняття, як і попереднього – формування гармонійної людини.
 Для досягнення цієї мети на протязі тренінгу учасники вчились  приймати себе, пробачати собі помилки та невдачі. За допомогою різних психологічних технік мали змогу відчути наяву силу думки і зрозуміти, що саме позитивне мислення може принести позитивні зміни в житті, зробити кожного успішнішим та щасливішим.
Але для цього треба вчитись змінювати власні ментальні шаблони та установки, концентруватись на позитиві. Висновок такий: якщо нас не влаштовує сьогоднішня  ситуація, в наших силах змінити думки і дії, тобто,  засіяти якісно інше насіння, щоб зібрати в майбутньому  більш бажаний врожай.

В наступному модулі розбирались теми гніву, роздратування та образ, досліджувався ланцюжок  причин їх виникнення та наслідків, до яких приводять ці негативні емоції кожну людину.
Учасники вивчали покроково, як звільнятись від них, як навчитись жити в стані внутрішнього спокою та любові, знайомились з техніками, що допомагають  звільнитись від образ, пробачити себе та інших. Щире пробачення – це шлях до джерела сили та життєвої енергії.

Останній модуль тренінгу був присвячений темі подяки, її чудотворній силі, що притягує, як магніт,  в наше  життя гарних людей, успіх, любов, яка дозволяє людині почувати себе господарем життя, а не жертвою. Учасники  згадували великі і малі блага в своєму житті, за які можна дякувати, вчились зосереджуватись на тому гарному, що посилає нам Всесвіт.

А закінчився тренінг традиційно  вправою на зворотній зв’язок,  домашнім завданням  та активним обміном вражень про проведене навчання.

 

Прес-центр

ВОПО «Джерело надії»

FacebookTwitterGoogle+Share