Наметовий табір «Вперед і вгору» – активний відпочинок, яскраві враження, нові друзі!

26986040930_56501f0967_b

В період з 10 по 21 червня 2012 року  ВОПО «Джерело надії» та ММО «Станиця Вінниця Пласту-національної скаутської організації України» оздоровлювала 14 дітей у літньому наметовому таборі «Вперед і вгору». Даний захід відбувся за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції Представництва в Україні та Хмельницького обласного благодійного фонду “Карітас”.                                                                                                           

Програма табору передбачала тренінгові заняття, велику кількість творчих майстер класів, спортивні ігри, квести, оздоровчі програми, таборові роботи та вечерні розважальні заходи біля вогнища.                                           

Психологічні тренінги були невід’ємною частиною насиченої таборової програми. Психологи ВОПО «Джерело надії» працювали над тим, щоб дітям було комфортно в емоційному плані, щоб вони швидко адаптувались до життя в природніх умовах, познайомились, створили ефективну команду та уникали конфліктів.                                                                   

Основними  завданнями тренінгових занять були:  навчання   дітей  азам ефективного спілкування, підняття їх самооцінки, відпрацювання навиків впевненої поведінки, тощо.Але крім вищеназваних завдань, необхідно було сформувати у всіх учасників установку на самопізнання і саморозвиток, навчити підлітків занурюватись у свій внутрішній світ, щоб протягом життя краще пізнавати своє істинне «Я», розуміти себе, відійти від шаблонів та стереотипів, що заважають розкриттю власного потенціалу.                                                                                                              

Майстер класи, що були проведені членами ММО «Станиця Вінниця Пласту-національної скаутської організації України», були дуже цікавими, діти із захопленням ліпили з глини тотеми своїх гуртків, виготовляли “фенічки”, придумували “імпрески”, майстрували прапорці, танцювали, складали вірші, займались квілінгом. В програмі табору було багато різноманітних спортивних ігор, оздоровчих, інтелектуальних і розважальних заходів та змагань.Учасники табору були у захваті від майстер класів, організованих донорами даного проекту під час моніторингових візитів – “танцтерапія” та “вареникотерапія”.

Наметовий табір “Вперед і вгору” залишив у всіх учасників багато яскравих, приємних вражень, знайомство з новими друзями та щирі побажання дітей повернутись до табору у наступному році. 

 

Прес центр

ВОПО “Джерело надії”

FacebookTwitterGoogle+Share