«Жива бібліотека» об’єднала групу фахівців на семінарі в смт. Оратів

screenshot_7

11 квітня 2012 року відбувся методичний семінар – тренінг «Попередження торгівлі людьми.Подолання стереотипів» в рамках проекту «Жива бібліотека. Попередження торгівлі людьми», що реалізується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування агентства США з міжнародного розвитку (USAID). На семінар зібралися небайдужі до своєї справи люди, ті, хто намагається використовувати для виховання молодого покоління нові та ефективні методики. Це були, переважно, заступники директорів з виховної роботи, педагоги – організатори сільських шкіл Оратівського району. З великою зацікавленістю вони знайомились з методикою «Жива бібліотека», з досвідом проведення цих заходів працівниками ВОПО «Джерело надії» і одностайно виявили бажання побувати на них в ролі читачів, щоб особисто відчути ефективність заходів щодо подолання стереотипів, зміни світогляду, тощо.

Спільна зацікавленість у впровадженні інноваційної методики «Жива бібліотека» в виховний процес учнів характеризувала групу фахівців на семінарі в смт. Оратів.

 Хочеться подякувати керівництву Районного Управління освіти та відділу у справах сім’ї та молоді РДА смт.Оратів за високий організаційний рівень проведеного семінару.

 Знайомство  з “Живою бібліотекою” визвало неабияку зацікавленістьі в Липовці.

Поїздка в Липовець справила дуже приємне враження, тому що ми відчули щиру зацікавленість та неабиякий інтерес до нашого тренінгу. В приміщенні Липовецької РДА, де проходив захід, зібрались невипадкові люди – представники освіти, соціальних та державних служб, усього 17 осіб. Всі вони приймали активну участь у тренінгу, ставили питання, цікавилися деталями. Після закінчення тренінгу присутні заповнили анкети, в яких зазначили, що тема торгівлі людьми є частково актуальною для даної місцевості. Найчастіше жителі Липовецького р-ну мігрують у великі міста України, а також за кордон. Усі без винятку учасники тренінгу відмітили, що обмін інформацією та досвідом із заробітчанами сприяє підвищенню рівня обізнаності громадян та попередженню торгівлі людьми. Ніхто з присутніх раніше не чув про заходи “Жива Бібліотека”, тому всі побажали отримати практичний досвід по проведенню “ЖБ” та відвідати подібні заходи. Надзвичайно приємно, що всі учасники тренінгу визнали отриману інформацію корисною, а це і є найвища оцінка нашої роботи. Також присутні висловили надію на подальшу співпрацю з нашою організацією.

Пресцентр

ВОПО “Джерело надії”

FacebookTwitterGoogle+Share