«Посол США Джон Ф. Теффт відвідав захід ВОПО “Джерело надії»

26634568094_81e25f4c62_b

6 квітня 2012 року в приміщенні Вінницької галереї «ІнтерШик» Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» провела захід  «Жива бібліотека» «Попередження нелегальної міграції та торгівлі людьми» в рамках інноваційного проекту Вінницького обласного центру зайнятості для безробітних.    Чи достатньо  ми «озброєні» проти торгівців живим товаром?  Чи знаємо ми, як безпечно подорожувати за кордоном? Чи правда, що виїзд за кордон є запорукою успіху? Чи можливо сповна оцінити ризики?

Відповіді на ці та інші питання надає «Жива бібліотека», де «книгами» є люди, готові поділитися своєю історією заробітчанства та попередити  про небезпеку.

 «Жива бібліотека» є інноваційним інтерактивним методом попередження торгівлі людьми.

 «Поінформований – відтак озброєний! Твоє життя, твоє майбутнє, твій успіх, твоя безпека завжди залежать від тебе. Пам’ятай про це, будь обачним та розважливим!» – наголошують члени ВОПО «Джерело надії».                                                                                               На заході були пристутні представники Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та посольства Америки в Україні.
                                                                                                                                                                                  Серед почесних гостей заходу був присутнім посол Америки в Україні Джон Теффт. Представники ВОПО «Джерело надії» мали змогу спілкуватись з паном послом та презентувати йому напрямки роботи та здобутки організації впродовж шести років діяльності на теренах Вінниччини. Важливим етапом зустрічі стала презентація ключових інноваційних розробок ВОПО «Джерело надії» в напрямку розвитку громадянського суспільства і допомоги людям, представникам соціально-вразливих груп населення.

Максим Студілко, член правління ВОПО «Джерело надії»:

«Наша організація завжди виступала інноваційним флагманом щодо методик запобігання торгівлі людьми, тому значна частина нашої роботи полягає саме в навчанні представників інших неурядових організацій та державних структур ефективним засобам протидії торгівлі людьми. Це покладає на нас значну відповідальність, тому ми постійно ведемо інноваційні розробки, і наразі це нам вдається»

FacebookTwitterGoogle+Share