Чи любите ви себе? І чи достатньою є ваша любов, чи навпаки – надмірною?

27190444401_5862a55f36_b

10 березня 2012 року  ВОПО “Джерело надії” розпочала проведення другої сесії циклу тренінгів особистісного розвитку в рамках проекту ХОБФ “Карітас України” “Розвиток в Україні мережі консультативних центрів з попередження торгівлі людьми та наданню допомоги постраждалим”. Дані заходи  відбуваються за сприяння Міжнародної організації з міграції Представництва в Україні та Вінницького міжрегіонального центру соціальної адаптації звільнених військовослужбовців та курсової підготовки цивільного населення.

Чи любите ви себе? І чи достатньою є ваша любов, чи навпаки – надмірною? Як любити іншу людину, не намагаючись злитись з нею, залишаючи у стосунках простір для власних думок, бажань, вподобань?

Ці питання постали перед учасниками другої сесії тренінгу «Розкриття внутрішнього потенціалу». На початку тренінгу учасники пригадували, що відбувалось на попередній сесії, розповідали, що для них стало значимим, що вони згадували і над чим велась внутрішня робота на протязі двох останніх тижнів. Більшість учасників зазначили, що усвідомлене на минулій сесії допомогло здійснити певні зміни у власному житті, відчути перетворення.
Після обміну враженнями робота продовжилась в напрямі усвідомлення впливу батьківських програм на формування «Я-образу» і корекції сформованого в дитинстві уявлення про себе. 
Як зазначила тренер Засімова Вікторія: «Глибинне пізнання себе, дослідження своїх стосунків з батьками дають людям внутрішнє очищення, можливість позбавитись від образ і недовіри до світу, допомагає усвідомити свою цінність і неповторність. Це шлях до гармонізації особистості, розуміння себе та інших».

Здійснена групою робота стала, свого роду, місточком до розкриття свого особистого потенціалу, усвідомлення своїх істинних потреб, можливостей, ресурсів і потенціалу.

Завершальним етапом тренінгу став обмін враженнями і подяка тренеру за можливість мати досвіт особистісного зростання, отримати від групи допомогу у вирішенні власних проблем і самому допомогти іншим учасникам, зробити своє життя більш усвідомленим, а отже і більш якісним.

Островська Лілія

ВОПО “Джерело надії”

FacebookTwitterGoogle+Share