«Проблема торгівлі людьми: виклики сьогодення»

52699377_2319274708137240_4077972135023214592_o

Торгівля людьми – це глобальний злочинний бізнес. Він настільки прибутковий, що охоплює майже весь світ. Тому Україна є і країною призначення, і країною транзиту, і країною походження саме торгівлі людьми

Важливо попередити це явище, передати знання та правила щодо безпечної подорожі потенційним трудовим мігрантам та застосування правил легального працевлаштування.
Значно ефективніше попередити це негативне явище, ніж потім надавати реінтеграційну допомогу постраждалим і супроводжувати їх під час реабілітації.

Такі важливі питання обговорюємо і вибудовуємо нові, більш ефективні форми здійснення інформаційно – просвітницької діяльності під час тренінгового навчання із фахівцями центрів зайнятості.

Тренінг «Проблема торгівлі людьми: виклики сьогодення» організовано Джерело надії / Spring of Hope в рамках проекту «Підвищення обізнаності населення Вінницької області щодо безпечної міграції та працевлаштування» за сприяння Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та фінансової підтримки IOM UkraineEmbassy of Canada in Ukraine , Міністерство закордонних справ Королівства Норвегії.
#СкажиНіТоргівліЛюдьми

FacebookTwitterGoogle+Share