Тренінг “Сучасні методи запобігання та протидії домашньому насильству”

Дискусія учасників тренінгу за модерації тренерки Наталії Сергієнко.

30 січня 2019 року в приміщенні Вінницької обласної правозахисної організації “Джерело надії” від бувся тренінг “Сучасні методи запобігання та протидії домашньому насильству”.

В заході взяли участь фахівці патрульної поліції, дільничні офіцери поліції, фахівці відділу ювенальної превенції, прокуратури, центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Вінниці та Вінницької області.

До участі у заході долучилася також головний спеціаліст відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції у Вінницькій області Євгенія Кононова.

Знайомство зі статистикою щодо явища домашнього насильства в світі та в Україні, новаціями державної політики та законодавства в сфері запобігання домашньому насильству, з діяльністю Вінницького обласного притулку для осіб, які постарждали внаслідок домашнього насильства – такі кроки для налагодження взаємодії здійснили учасники заходу.

“Знайомство з колегами, що також працюють у сфері подолання домашнього насильства, обізнаність щодо їх функцій, налагодження контактів між різними службами – нагальна необхідність, викликана не лише новим чинним законодавством, а й нашим особитісним розумінням й відчуттям необхідності змін у сфері запобігання домашньому насильству,” – говорить Микола, учасник тренінгу.

Проект “Вінниччина без насильства: поліція і громада разом задля майбутнього” реалізується Джерело надії / Spring of Hope за підтримки Police Training Assistance Project – PTAP.

FacebookTwitterGoogle+Share