Презентація плану дій Ініціатива “Партнерство “Відкритий Уряд” в Україні – OGP Ukraine

IMG_3674

28 січня у в прес-центрі Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, відбулася прес-конференція Презентація плану дій Ініціатива “Партнерство “Відкритий Уряд” в Україні – OGP Ukraine

На зустрічі Презентації плану дій «Партнерство «Відкритий уряд» було окреслено пріоритети дій уряду в межах дії Ініціативи «Партнерства «Відкритий уряд» на 2018-2020 роки.

Партнерство «Відкритий Уряд» – багатостороння міжнародна ініціатива, яка покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

Пріоритети «Партнерство «Відкритий Уряд» 2018-2020

 1. Впровадження міжнародних стандартів з розкриття інформації Ініціативи із забезпечення прозорості будівництва (CoST) на базі Міністерства інфраструктури та оприлюднення розкритої інформації на публічному порталі інфраструктурних даних.
 2. Впровадження відкритих стандартів роботи системи електронних торгів арештованим майном.
 3. Забезпечення відкритості та прозорості здійснення реалізації та продажу публічних активів та майна
 4. Підвищення прозорості та ефективності державного контролю у сфері публічних закупівель
 5. Забезпечення інформування громадськості у доступній формі про публічні фінанси, а також проекти економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями
 6. Впровадження електронних процедур проведення конкурсів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) інститутами громадянського суспільства програм (проектів, заходів).
 7. Запровадження механізму верифікації інформації про кінцевих бенефіціарних власників.
 8. Підвищення рівня знань з антикорупційної політики, стандартів, законодавства в осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
 9. Забезпечення із застосуванням новітніх інформаційно-комунікаційних технологій вільного доступу громадян до екологічної інформації, яку отримують органи державної влади у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів
 10. Упорядкування державних реєстрів/баз даних природних ресурсів, підвищення ефективності їх функціонування та використання з метою створення сприятливих умов для провадження господарської діяльності.
 11. Створення онлайн карти територій, забруднених мінами та вибухонебезпечними залишками війни.
 12. Запровадження пріоритетних електронних послуг.
 13. Створення єдиної онлайн платформи для взаємодії органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства.
 14. Забезпечення переходу на електронне впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) з розкриттям даних у режимі онлайн.
 15. Забезпечення учасників освітнього процесу сучасними електронними освітніми ресурсами і сервісами.
 16. Забезпечення можливості онлайн перевірки документів про освітую.
 17. Забезпечення вільного доступу користувачів до Національного репозитарію академічних текстів.
FacebookTwitterGoogle+Share