Оголошено тендер на закупівлю та встановлення системи відеоспостереження

Система відеоспостереження

Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» в межах  робочого партнерства з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» та реалізації проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», який фінансується Фондом народонаселення ООН в Україні, оголошує тендер на закупівлю та встановлення системи відеоспостереження у Притулку для тимчасового перебування осіб, які пережили гендерно зумовлене насильство, у тому числі домашнє насильство.

Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 17.00 години 5 листопада 2018 року.

Тендерна пропозиція повинна складатися з:

  • Комерційної пропозиції;
  • Контактної інформації (адреса, електронна пошта, телефон);
  • Реєстраційних та (або) установчих документів суб’єктів підприємницької діяльності.

Надсилайте Ваші пропозиції на адресу main@springofhope.org.ua, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері» або подавши свої пропозиції безпосередньо до тендерної комісії за адресою вказаною нижче.

Більш детальну інформацію можна отримати у робочі дні з 10:00 до 17:00 в офісі ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48.

Тел.: +38-067-420-49-16; +38-0432-26-31-82.

ВОПО «Джерело надії»  залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

FacebookTwitterGoogle+Share