Спільними зусиллями проти торгівлі людьми в Україні

28560838670_89a6233157_k

30 липня одночасно у 16-ти обласних центрах України члени Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми у координації з Міністерством соціальної політики України та за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) провели Всеукраїнську акцію «Спільними зусиллями проти торгівлі людьми в Україні». Ця акція була приурочена до Всесвітнього дня боротьби із торгівлею людьми. У м. Вінниці акція була проведена ВОПО «Джерело надії» за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

IMG_2637


В рамках проведення цієї акції 29 липня 2016 року відбулась прес-конференція «Спільними зусиллями проти торгівлі людьми в Україні». У ній взяли участь представники Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії», Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

30 липня 2016 року на площі Європейській пройшла інформаційно-просвітницька акція. Основними її завданнями були:
– інформування населення про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми;
– види допомоги та захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми;
– сприяння формуванню у громадян свідомого ставлення до міграційних намірів та власної безпеки, щоб мінімізувати вірогідність потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

2B4A0961
Окрім цього, основний акцент акції – попередня ідентифікація осіб, ймовірно постраждалих від торгівлі людьми. Були розроблені відповідні анкети для опитування вінничан та гостей міста. Під час проведення заходу розповсбджувались тематичні браслети «Ми – проти торгівлі людьми» та друкована продукція: буклети, пам’ятки, флаєри. Вони спрямовані на підвищення обізнаності населення щодо питань протидії торгівлі людьми та безпечної подорожі. А також організована арт-інсталяція «Невидимі», тематична арт-майстерня та інше.

FacebookTwitterGoogle+Share

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.