Волонтери “Джерела надії” на літній школі “Разом до успіху” від IOM Ukraine !

IMG_0346

Сьогодні, на Київщині, урочисто розпочалась літня школа «Разом до успіху», яку організовує IOM Ukraine. Нам особливо приємно слідкувати за Школою, адже тренерами та волонтерами Школи є наш директор з розвитку Maksym Studilko та адміністративна менеджерка Anastasiia Orlova.

На відкритті були присутні представники влади, Міжнародної організації з міграції, посольств Канади та Норвегії, представники американських агенцій.

Зокрема, Наталка Федорович, заступниця міністра соціальної політики України, звертаючись до учасників, зазначила: «Звертаючись до вас, молоді люди, зазначаю що у вас фантастичний час. Час коли є можливість робити що ти хочеш. Закликаю вас засвоювати знання досвід та контакти. Спілкуючись з експертами ставте багато запитань, розпитуйте про молодіжні та громадські організації, відкривайте для себе нові можливості. Засвоюйте нові знання з протидії торгівлі людьми, знання щодо безпечної міграції. Налагоджуйте мости з новими друзями та співпрацюйте з ними.»

Школа відбуватиметься з 6 по 12 серпня, поблизу м. Київ. Учасниками є 23 мешканців/нок З Луганської та Донецької області.

IMG_0347
IMG_0348

FacebookTwitterGoogle+Share