ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ на участь у новому проекті з підтримки самозабезпечення та самозайнятості!

КФВ

До уваги представників переселенської громади та місцевих мешканців!

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ на участь у новому проекті з підтримки самозабезпечення та самозайнятості «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні. Вінницька область».

Прохання ЗВЕРНУТИ УВАГУ: посилання на анкету для само-реєстрації було де-активоване, і заявники відтепер можуть зареєструватися ВИКЛЮЧНО через ВОПО «Джерело надії».

До участі запрошуються внутрішньо переміщені особи та представники місцевої громади віком від 18 до 60 років. Ознайомитися з детальними умовами проекту можна за посиланням: http://www.iom.org.ua/…/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proe….

Охочі взяти участь у проекті, які НЕ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ під час попереднього запису онлайн або НЕ ОТРИМАЛИ ПІДТВЕРДЖЕННЯ свого запису на електронну пошту, можуть подати заявку, звернувшись щодо надання допомоги у заповненні анкети до офісу ВОПО “Джерело надії” за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48, попередньо зателефонувавши за номерами: 068-425-00-70, або 063-398-27-02, або 066-368-78-48, з 10-00 до 17-00 години з понеділка по п’ятницю.

НЕОДМІННОЮ УМОВОЮ участі в проекті є ЗГОДА співпрацювати з проектом, у тому числі надання інформації в ході моніторингу НУО, зустрічі з представниками НУО та МОМ.

У рамках проекту заплановано дводенні тренінги із розвитку САМОЗАЙНЯТОСТІ та МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА. Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

У тренінгах за напрямком «Самозайнятість» можуть взяти участь особи, які в минулому НЕ ОТРИМУВАЛИ грантів від МОМ або інших донорів, уже розпочали або готуються започаткувати власну справу. За умови успішного захисту бізнес-плану розмір гранту складає до 650 €.

До тренінгів із мікропідприємництва запрошуються особи, які мають досвід офіційно зареєстрованої ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, підтверджений відповідними документами, не пізніше ніж з 01.01.2017 р., активний діючий бізнес й претендують на отримання гранту для РОЗШИРЕННЯ БІЗНЕСУ. Розмір гранту в разі успішного захисту бізнес-плану та виконання додаткових вимог донора (співфінансування, найм працівників, тощо) складає до 2500 €.

Прийом заявок триває до завершення формування відповідних тренінгових груп, про його завершення буде повідомлено додатково. Тим, хто вже відправив свою заявку й отримав підтвердження свого запису на електронну пошту, потреби відправляти її знову немає.

Наголошуємо, що відбір відбувається на КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Реалізація проекту здійснюється Міжнародною організацією з міграції IOM Ukraine за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина. Виконавчий партнер у Вінниці – Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії».

FacebookTwitterGoogle+Share