Вам цікаво дізнатися як ми проводимо відбір до своєї команди?

29542055_1845288558869193_4324830289474426717_n

Наразі ми у пошуку комунікаційного менеджера. Саме тому, вчора виконавчою директоркою Kristina Orlova та директором з розвитку Максим Студілко було проведено декілька співбесід з попередньо відібраними кандидатками.
Багато людей уявляють собі співбесіду як щось дуже формальне та нудне, але це ніяк не стосується наших методів відбору персоналу. Кандидаткам було задано багато цікавих та нестандартних питань, оскільки, робота комунікаційного менеджера дуже багатогранна та потребує досвіду з різних сфер, як SMM, менеджмент і графічний дизайн. Чи відомо вам чим саме займається комунікаційний менеджер? Це невід’ємна людина в команді, яка управляє соціальними комунікаціями як всередині організації, так і між організацією і її середовищем, забезпечує здійснення оптимально сприятливих для організації комунікаційних процесів, формує та підтримує імідж та громадську думку, налагоджує співробітництва.
Найближчим часом хтось із запрошених на співбесіду матиме змогу стати частиною сім’ї Джерело надії / Spring of Hope та працювати на користь громади!

FacebookTwitterGoogle+Share