Увага! Оголошено тендер тендер на постачання програмного продукту!

тендер8

Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» в межах робочого партнерства з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та реалізації проекту «Організаційний розвиток регіональних Організацій Громадянського Суспільства», оголошує тендер на постачання програмного продукту “Корпоративний портал Бітрікс24. Команда”.

Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 19.00 години 31 березня 2018 року.

Тендерна пропозиція повинна складатися з:
 Комерційної пропозиції;
 Контактної інформації (адреса, електронна пошта, телефон);
 Реєстраційних та (або) установчих документів суб’єктів підприємницької діяльності.

Надсилайте Ваші пропозиції на адресу main@springofhope.org.ua, зазначивши в
темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері», або подавши свої пропозиції безпосередньо до тендерної комісії за адресою, вказаною нижче.
Більш детальну інформацію можна отримати у робочі дні з 10:00 до 17:00 в офісі ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48.
Тел.: +38-067- 420-49- 16; +38-0432- 26-31- 82.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

ВОПО «Джерело надії» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

FacebookTwitterGoogle+Share