Тендер на закупівлю та поставку будівельних матеріалів для проведення косметичних ремонтних робіт

Тендер2

Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» в межах  робочого партнерства з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» та реалізації проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», який фінансується Фондом народонаселення ООН в Україні, оголошує тендер на закупівлю та поставку будівельних матеріалів для проведення косметичних  ремонтних робіт «Центру комплексної допомоги жінкам, постраждалим від домашнього насильства».

Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 17.00 години 14 березня 2018 року.

Тендерна пропозиція повинна складатися з:

  • Комерційної пропозиції;
  • Резюме та підтверджуючі документи із зазначенням досвіду проведення запитуваних робіт/послуг;
  • Контактної інформації (адреса, електронна пошта, телефон);
  • Реєстраційних та (або) установчих документів суб’єктів підприємницької діяльності.

 Надсилайте Ваші пропозиції на адресу main@springofhope.org.ua, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері», або подавши свої пропозиції безпосередньо до тендерної комісії за адресою, вказаною нижче.

 Більш детальну інформацію можна отримати у робочі дні з 10:00 до 17:00 в офісі ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48.

Тел.: +38-067-420-49-16; +38-0432-26-31-82.

 Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

 ВОПО «Джерело надії»  залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

FacebookTwitterGoogle+Share