“Живі книжки” для випускників транспортного коледжу

IMG_8544

“Жива бібліотека” – це надзвичайно ефективний формат спілкування. Досвід “Живих книжок” – пересторога й поштовх до пізнання!”

Практично кожний з учасників чергової “Живої бібліотеки”, яка відбулася 7 грудня 2017 року в Вінницькому транспортному коледжі, висловився саме так. Зустріч зі складним досвідом “Живих книжок” саме під час особистого діалогу стала новинкою для студентів.

“Молодь надзвичайно емоційно ставиться до реальних життєвих історій, почутих безпосередньо від їх героїв та учасників!” – зазначає одна із “Живих книжок”. “Я скоро закінчую навчання, і за родом діяльності мені, можливо, доведеться виїжджати за кордон. Почуте мене настільки вразило, що я вже зараз замислююся, які кроки треба буде здійснити, щоб не потрапляти до подібних неприємностей”, – говорить Олександр, студент Вінницького транспортного коледжу, “Читач” “Живої бібліотеки”.

Захід проведено в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” за сприяння та підтримки Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіДепартамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та IOM Ukraine.

FacebookTwitterGoogle+Share