“Жива книжка” – найправдивіше джерело інформації

IMG_9277

“Кожна “Жива книжка” – найправдивіше джерело інформації, носій неоціненного досвіду!”

Так вігукнулися учасники про інтерактивний захід “Жива бібліотека” “Твоє майбутнє в твоїх руках”, який відбувся 05 грудня 2017 року в приміщенні ВОПО “Джерело надії”. Читачами “Живої бібліотеки” цього разу стали безробітні, що перебувають на обліку в Правобережний районний центр зайнятості м.Вінниці.

Справжні історії досвіду заробітчанства, почуті від співвітчизників, непідробні емоції, поради щодо убезпечення себе у випадках поїздок за кордон від реальних людей неабияк вразили “читачів”.

“Наш досвід – це не привід не виїжджати за кордон, – говорить одна із “Живих книжок”. – Це чудова нагода ще раз замислитися над тим, як зробити свою поїздку вдалою в матеріальному плані та безпечною для здоров’я та життя”.

Захід відбувся в рамках інформаційно-просвітницької кампанії з протидії торгівлі людьми, розпочатої ВОПО “Джерело надії” з нагоди Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”. Сприяння та підтримку надано Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДАIOM Ukraine та Вінницький обласний центр зайнятості.

FacebookTwitterGoogle+Share