Тренінги завершуються. Тренінги триватимуть!

IMG_8479

Завершальний тренінг “Ідентифікація постраждалих осіб та механізм взаємодії суб’єктів, які проводять заходи з протидії торгівлі людьми» в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” відбувся в Тульчинській об’єднаній територіальній громаді 29 листопада 2017 року.

Учасники тренінгу високо оцінюють готовність до співпраці влади з громадськими та міжнародними організаціями в сприянні кращого розуміння проблеми торгівлі людьми, ідентифікації постраждалих. “Здійснення профілактичної й ідентифікаційної роботи (за рідким виключенням) проводилось за ініціативами громадських організацій, – говорить Вадим Грущанський, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Тульчинської ОТГ. – Тому підвищення рівня поінформованості представників влади та місцевих громад стосовно проблеми торгівлі людьми, набуття фахівцями навичок ідентифікації постраждалих, налагодження системи переадресації постраждалих від торгівлі людьми для надання їм допомоги зміцніть потенціал спільної роботи у вирішенні проблеми трудового рабства. Це є важливою умовою успіху”.

Учасники тренінгу виявили особливу зацікавленість під час виконання практичної вправи «Кейс на взаємодію державних та недержавних організацій». Вони яскраво презентували та коментували свої групові роботи. Варто відзначити неформальне відношення цільової аудиторії до теми тренінгу-семінару та високу зацікавленість в отриманні нових знань і навичок.

ВОПО “Джерело надії” планує продовження проведення навчальної та інформаційно-просвітницької роботи з протидії торгівлі людьми в об’єднаних територіальних громадах наступного року. Долучайтеся!

Тренінг-семінар проведено за сприяння та фінансової підтримки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

FacebookTwitterGoogle+Share