Результат: відновити життєві сили хоча б одному постраждалому

IMG_8418

Допомогти відновитися хоча б одній людині – вже результат!

Тривають тренінги “Ідентифікація постраждалих осіб та механізм взаємодії суб’єктів, які проводять заходи з протидії торгівлі людьми» у новостворених громадах. 28 листопада 2017 року такий тренінг відбувся у Северинівській сільській об’єднаній територіальній громаді.

Однією з найбільш цікавих практичних вправ була робота із розробки скрипта «Як перевірити легітимність фірми з міжнародного працевлаштування?». Учасники семінару-тренінгу свідомі того, що будь-яка цінна інформація про партнера з працевлаштування допомагає заздалегідь визначитися відносно того, чи варто взагалі мати з ним справу. Перевірку фірми можна здійснити, скориставшись послугами сайту Міністерства праці та соціальної політики та сайтом Державної служби зайнятості, однак ніхто з присутніх ніколи самостійно це не робив. Разом з тренеркою Маргаритою Хазіною учасники покроково здійснили перевірку підприємства, обраного в якості прикладу, на наявність ліцензії на працевлаштування та дізналися інші необхідні відомості.

Навчити людину, яка хоче працювати за кордоном, ефективно комунікувати з працедавцем – важлива задача фахівців з протидії торгівлі людьми. В цьому допоміг практикум «Розмова з фірмою з працевлаштування. З чого почати розмову та які питання задавати».

Робота з ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми – дуже важлива для Северинівської громади, оскільки багато хто з мешканців сіл виїздив на роботу за кордон, і не кожний має успішний досвід заробітчанства.
«Позитивним результатом нашої спільної з громадською організацією “Джерело надії” роботи буде те, як що ми зможемо хоча б одній людини відновити життєві сили», – зауважила Антоніна Романишена, фахівець ОТГ із соціальної роботи.

Семінар-тренінг проведено за сприяння та фінансової підтримки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

FacebookTwitterGoogle+Share