Усвідомлюємо. Розуміємо. Допомагаємо!

IMG_9132

22 листопада 2017 року відбувся черговий тренінг-семінар “Ідентифікація постраждалих осіб та механізм взаємодії суб’єктів, які проводять заходи з протидії торгівлі людьми» в Калинівській об’єднаній територіальній громаді.

Його провели тренер ВОПО “Джерело надії” Маргарита Хазіна та фахівець A21 Ukraine Катерина Яковенко. До заходу долучилися фахівці відділу в справах сім’ї та молоді та відділу освіти Калинівської ОТГ, Калинівського центру зайнятості.

Під час тренінгу було розглянуто низку актуальних питань, зокрема: Що таке торгівля людьми? Яким є механізм такого злочинного бізнесу в Україні? Як це відбувається? Етапи злочинної діяльності. Хто потрапляє у тенета работорговців? Ідентифікація осіб, постраждалих від торгівлі людьми. Роль державних установ у протидії торгівлі людьми, зокрема, у наданні реінтеграційної допомоги та посилення взаємодії на регіональному рівні.

«Коли набирає обертів економічна криза, жертв торгівлі людьми може стати все більше і більше»,- прогнозувала фахівець Калинівської ОТГ Олена Гайдей. «Люди погоджуються на геть погані умови роботи для того, щоб мати хоч який заробіток. Працюють без належних документів, без контрактів та без оформлення».

Вражають позитивні зміни в ставленні державних структур до ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми та надання їм допомоги. Результати семінару опрацьовуються для подальшої роботи, можливості внесення пропозицій та зауважень для врахування наступної роботи з об’єднаними громадами Вінницької області.

Тренінг-семінар проведено за сприяння та підтримки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

FacebookTwitterGoogle+Share