Через навчання – до безпеки та добробуту!

IMG_9119

Наближається час проведення Всеукраїнської акції “16 днів без насильства”, яка триватиме з 25 листопада по 10 грудня, в тому числі й під час 2 грудня, Всесвітнього дня боротьби за скасування рабства.

За сприяння й підтримки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА ВОПО “Джерело надії” розпочала цикл семінарів-тренінгів “Ідентифікація постраждалих осіб та механізм взаємодії суб’єктів, які проводять заходи з протидії торгівлі людьми». Заходи відбудуться у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах з метою покращенню інформаційно-просвітницької й ідентифікаційної роботи фахівців, які можуть контактувати з особами, ймовірно постраждалими від торгівлі людьми.

21 листопада 2017 року в Іллінецькій об’єднаній територіальній громаді тренером Маргаритою Хазіною проведено вступний семінар-тренінг. “В нашому районі є певна кількість чоловіків та жінок, які, не маючи можливості працювати, виїхали на заробіток в інші країни, – зазначила представник Іллінецької ОТГ Людмила Трохимець, – комусь з них по-справжньому пощастило, але є і такі, хто повернувся з численними фізичними та психологічними травмами. Їх родини дуже страждають”.”Ми плануємо розвивати громаду за рахунок внутрішніх інвестицій. Це створить нові робочі місця, а також дасть змогу залишити людський ресурс у громаді”, – розповів перший заступник міського голови Олег Дмитрик.

Фахівцем Катериною Яковенко A21 Ukraine були продемонстровані схеми трудового рабства, ланцюги злочинних дій торговців людьми, індикатори обману при вербуванні, правила безпечної подорожі, а також подані ідентифікаційні ознаки осіб, які є постраждалими від злочину торгівлі людьми.

Маргарита Хазіна зупинила свою увагу на тому, що співпраця представників органів виконавчої влади, громадськості та міжнародних організацій у виявленні, ідентифікації та наданні допомоги особам постраждалим від торгівлі людьми – запорука успішної діяльності у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема, реінтеграції постраждалих.

Нагадуємо, що за допомогою можна звернутися за безкоштовним телефоном Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми 527.
У Вінницькій області – 0-800-75-04-75.

FacebookTwitterGoogle+Share