Превентивна робота щодо насильства – це цікаво!

23674786_1704103506321033_6760721217148483611_o

Хто сказав, що превентивна робота щодо насильства – це нудно? А от і ні! Тому сьогодні у нас наступні новини:
– Колобок-трансгендер був з дитинства дуже обізнаним у правилах безпечної поведінки, і зміг ефективно протистояти хитрим схемам обману Лиси;
– Червона Шапочка завдяки завбачливій мамі, яка навчила її особливим психологічним технікам, переконала Вовка, що насилля не є вирішенням особистих проблем;
– Котик і Півник змогли вирахувати та передбачити спроби настирної Лисиці завдати шкоди Півнику завдяки щирій дружбі та вмінню ділитися проблемами з друзями;
– Ну а Семеро козенят, які ніяк не хотіли вірити у необхідність дбати про власну безпеку, і відчинили двері невідомому Вовку, усвідомили всю серйозність застережень мами, коли опинилися у справді ризикованій ситуації.

Непідробні враження викликав в учасників тренінгу ролик «Я сьогодні отримала квіти», після якої молоді люди вчилися спостерігати реакції один одного у позитивних та негативних ситуаціях та вчасно ділитися своїми емоціями з близьким у вправі «Таємна скарбничка секретів».
А «Історія Юльки» та «Історія Матеуша» застерегли від необачної поведінки в соціальних мережах та від прийняття рішень у розпалі гніву.

Щира подяка студентам Вінницького коледжу економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету за наснаження креативністю, небайдужістю та активною життєвою позицією під час інформаційно-просвітницького заходу з протидії насильству над дітьми, який відбувся 17 листопада 2017 року.

Захід організовано за фінансової підтримки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА до Всесвітнього дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, 18 листопада.

FacebookTwitterGoogle+Share