Вітання з нагоди працівника соціальної сфери

2281-650x400

З нагоди Дня працівника соціальної сфери Вінницька обласна правозахисна організація “Джерело надії” щиро вітає своїх партнерів – Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДАВінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВінницький обласний центр зайнятостіВінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інших небайдужих “бійців” сфери соціального захисту!

Ваша нелегка праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги. Ви робите значний внесок у розбудову демократичного громадянського суспільства, піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. Ваші снага, витримка та професіоналізм щодня спрямовані на подолання труднощів й поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Нехай Вас завжди супроводжують милосердя та доброта, терпіння, щирість, бажання та спроможність бути корисними людям! Зичимо Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій. Низький уклін Вам за невгасиму любов до людей! Натхнення і творчих успіхів у Вашій благородній справі!

FacebookTwitterGoogle+Share