Презентація Національної платформи бізнес-взаємодії

IMG_2745

Протягом понад 11 років своєї роботи ВОПО “Джерело надії” активно долучається до програм розвитку самозайнятості та підприємництва на Вінниччині. За цей час тренінгові навчання пройшли й отримали навички ведення бізнесу більше 40 груп, а це понад 1000 людей.

Із початком конфлікту на Сході України проекти із соціально-економічної підтримки розвернуто й для внутрішньо переміщених осіб. У 20 тренінгових групах первинну бізнес-освіту отримали близько 700 нових вінничан. Майже 350 з них із успіхом продовжують реалізацію своєї підприємницької діяльності, активно впливаючи на соціально-економічний розвиток Вінницької області.

Унікальним проектом, який по всій Україні дозволить об’єднати учасників програм з розвитку підприємництва та самозайнятості, підтримуваних Міжнародною організацією з міграції, є “Національна платформа бізнес-взаємодії”. Презентація її відбулася 13 вересня 2017 року в галереї “Інтершик”. Понад 70 представників вінницьких бізнес-кіл долучилися до знайомства із функціоналом платформи, а також мали можливість активно комунікувати, налагоджувати зв’язки, знайти партнерів.

Нагадуємо, що реєстрація на платформі для учасників проектів з підтримки мікропідприємництва та самозайнятості, реалізованих Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine, є БЕЗКОШТОВНОЮ.
Детально ознайомитися із можливостями платформи та зареєструватися можна за адресою http://www.bc-club.org.ua.

FacebookTwitterGoogle+Share