Вчитися писати бізнес план – цікаво!

IMG_8393

Плідно пройшов другий день тренінгу із самозайнятості для учасників проекту “Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні”.

Спілкування із фахівцем МОМ Неллі Цуркан дозволило учасникам дізнатися про особливості реалізації проекту, отримати відповіді на питання щодо проходження захисту бізнес-планів та закупівель обладнання. Яскравим і надихаючим прикладом успіху стала демонстрація фільму про незвичайні історії розвитку власного бізнесу від учасників попередніх проектів. Залишок дня учасники творчо опрацьовували власні бізнес-ідеї.

“Вся інформація, отримана мною під час цього чудового й дуже корисного тренінгу обов’язково стане в нагоді, й сподіваюсь, дасть мені можливість отримати грант для розвитку улюбленої справи!” – зазначає Олександр, учасник заходу.

Реалізація проекту здійснюється Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine у виконавчому партнерстві з Джерело надії / Spring of Hope за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великобританії та Північної Ірландії.

FacebookTwitterGoogle+Share