Правозахисна просвіта – разом із Датською радою у справах біженців

IMG_8332

Правова обізнаність важлива у житті кожного громадянина. Актуальності правові знання набувають в часи, коли з’являється маса нових законодавчих та нормативних актів, а їх правильне трактування й використання допомагають людям впорядкувати власне життя, вирішити нагальні проблеми, незважаючи на обставини, лишатися в полі закону.

ВОПО “Джерело надії” продовжує заходи із покращення правової обізнаності своїх бенефіціарів, залучаючи до спілкування із вимушеними переселенцями та представниками місцевої громади фахівців спеціалізованих організацій. Так, 5 вересня 2017 року в “Джерелі надії” відбулася зустріч із фахівцем ГО “Вінницька правозахисна група” Алексей Балтак.

Правозахисних презентував проект “Захист прав, зниження ризиків та посилення гуманітарного реагування на ВПО та постраждалого від конфлікту населення України”, що впроваджується Датською Радою у справах біженців.

“Надання безоплатної правової допомоги постраждалому від конфлікту населенню сходу України, яке мешкає на території Вінницької області, здійснюється фаховими юристами шляхом безпосередньої “доставки” юридичної підтримки тим, хто того потребує через організацію виїзних мобільних юридичних клінік в місця масового проживання ВПО, а також шляхом особистого прийому у м. Вінниці,” – зазначив п. Олексій.

Доступ до кваліфікованої та безкоштовної юридичної допомоги можна отримати, зателефонувавши в робочі дні (понеділок-п’ятниця з 9-00 до 13-00 та з 14-00 до 18-00) за номером 067-467-76-79, Олексій Олегович.

FacebookTwitterGoogle+Share