Тренінги із самозайнятості – початок підприємницького шляху

IMG_8354

5 вересня 2017 року розпочався черговий тренінг із самозайнятості за проектом “Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні”.

27 учасників з числа вимушених переселенців та місцевого населення долучилися до програми розвитку підприємництва та підвищення соціально-економічної спроможності. Вдало обрати вид діяльності, який не лише б приносив задоволення, а й гроші, навчитися складати бізнес-план, обраховувати його економічні переваги, планувати фінанси – така мета тренінгу.

“Я жодного разу не був на такому тренінгу, хоча сам потроху займаюся бізнес-діяльністю. Для мене це нові знання нові можливості, а також нові друзі, а можливо, й майбутні партнери,” – говорить Сергій, учасник тренінгу.

Проект впроваджується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine за фінансової підтримки Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, виконавчий партнер у Вінниці та Вінницькій області – Джерело надії / Spring of Hope.

FacebookTwitterGoogle+Share