Вінниччина протидіє торгівлі людьми!

2B4A3971

28 липня 2017 року у Вінницькій області відбувся інформаційний автопробіг «Знай, розумій, дій! Торгівлі людьми протидій!». Маршрут автопробігу охопив міста Вінниця – Липовець – Іллінці – Немирів – Вінниця.
Метою цього інформаційного заходу було підвищити обізнаність громадян щодо проблеми торгівлі людьми та безпечної міграції, сформувати свідоме ставлення до міграційних намірів та мінімізувати вірогідність потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, і, головне, усвідомити у власному житті ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, а отже, вивчити правила безпечної подорожі за кордон.

Родзинкою й новацією вуличних акцій, проведених в місцях зупинок, стала піша тематична хода, до якої змогли долучитися всі небайдужі громадяни Вінниччини. Загалом акцією охоплено близько 5 тисяч наших співгромадян.

Інформаційний автопробіг проведено ВОПО “Джерело надії” за всебічної підтримки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА й сприяння IOM Ukraine.

До участі в акції долучилися службовці Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, Вінницького обласного центру зайнятості, Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Волонтери Корпусу Миру США в Україні, фахівці та волонтери організацій громадського сектору, передовсім Центр Поділля-Соціум.

FacebookTwitterGoogle+Share