Робочий візит Посольства Королівства Норвегія та Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія

IMG_7427

Третього травня 2017 року “Джерело надії” мало честь зустріти високих гостей – з робочим візитом організацію відвідали представництва Посольства Королівства Норвегія в Україні, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міжнародної організації з міграції.
Учасникам робочої зустрічі презентовано результати напрацювань за проектами, реалізованими за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія. Це проекти з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва серед членів місцевої громади та вимушених переселенців, з облаштування житла внутрішньо переміщених осіб, проект із соціально-економічного розвитку вінницької громади та покращення інформаційно-просвітницької роботи з протидії торгівлі людьми у новостворених об’єднаних територіальних громадах Вінниччини.
З моніторинговими візитами високі гості також відвідали безпосередніх бенефіціарів проектів та особисто ознайомилися із їхніми життєвими історіями.
ВОПО “Джерело надії” засвідчує свою високу повагу вельмишановним гостям й висловлює надію на подальшу плідну співпрацю й партнерство!

FacebookTwitterGoogle+Share