Відновлено співробітництво з Кампанією А 21

IMG_7348

В житті команди “Джерела надії” нещодавно відбулася чергова приємна подія – відновлено співпрацю із Кампанією А 21. Це міжнародна громадська організація, яка займається протидією торгівлі людьми по всьому світі.
Всі Ви уже знаєте, що 2017 рік Міністерством внутрішніх справ України оголошено роком боротьби проти торгівлі людьми. Тож ВОПО “Джерело надії” спільно із Кампания А 21 Украина активно продовжує реалізацію превентивних заходів з протидії торгівлі людьми серед учнівської молоді.
18 і 19 квітня 2017 року партнери відвідали із інформаційно-просвітницькими заходами Калинівський технлогічний технікум, Професійно-технічне училище № 11 м. Вінниці, Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну.
Мета таких зустрічей – збільшити поінформованість населення, передовсім молоді, про небезпеки явища торгівлі людьми, долучити молодь до руху з протидії торгівлі людьми, зупинити торгівлю людьми в сучасному суспільстві як в Україні, так і за її межами. Дякуємо всім навчальним закладам, які долучилися до проекту!
А зараз пропонуємо Вашій увазі кілька світлин зі спільних заходів!

FacebookTwitterGoogle+Share