Розширена Міжвідомча рада з протидії торгівлі людьми у Жмеринці

IMG_6775 — копия

Розширене засідання міської міждвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми відбулося 24 березня 2017 року в м. Жмеринка за ініціативи ВОПО “Джерело надії”.
Понад 15 учасників – членів Міжвідомчої ради та громадських активістів – долучилися до обговорення проблем у сфері протидії торгівлі людьми. Ключовими питаннями, порушеними під час засідання, стали шляхи та інноваційні форми превентивної роботи серед мешканців Жмеринки та Жмеринського району, а також можливості місцевих органів влади щодо фінансування інформаційно-просвітницької роботи з протидії торгівлі людьми. Також було обговорене питання виконання планів реабілітації ОПТЛ, незалежно від встановлення статусу.
Захід відбувся в рамках проекту “Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема на Вінниччині”. Проект впроваджується Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine. Виконавчий партнер на Вінниччині – ВОПО “Джерело надії”.

FacebookTwitterGoogle+Share