Засідання Міжвідомчої ради з протидії торгівлі людьми в смт.Тиврів

IMG_6730

Проект “Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області” триває.
Сьогодні, 22.03.2017 року, відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми у смт. Тиврів Вінницької області. У заході взяли участь заступник начальника відділу сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Анжела Леонідівна Кіль та фахівці ВОПО “Джерело надії”.
Під час засідання за головуванням начальника відділу в справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту Тиврівської РДА Любові Павлівни Никодим розглянуто ряд питань у сфері протидії торгівлі людьми. Членами Міжвідомчої ради – фахівцями районного центру в справах сім’ї, дітей та молоді, закладів медицини, районної служби у справах дітей, відділу освіти, соціальної служби, районного центру зайнятості, районного відділу Національної поліції обговорено можливість проведення ефективних інформаційно-просвітницьких кампаній з протидії торгівлі людьми. Порушено також питання взаємодії та обміну інформацією, в тому числі з громадськістю, щодо надання реінтеграційної допомоги особам, постраждалим від злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми.
Упровадження проекту здійснюється Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine. Виконавчий партнер у Вінниці та Вінницькій області – ВОПО “Джерело надії” за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

FacebookTwitterGoogle+Share