Засідання Міжвідомчої ради з протидії торгівлі людьми відбулося у Вінниці

IMG_6667

16 березня 2017 року, на продовження реалізації проекту “Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області”, відбулося засідання робочої групи Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми у м. Вінниця. В засіданні взяла участь координатор реінтеграційної допомоги постраждалим від торгівлі людьми Міжнародної організації з міграції Ірина Тітаренко.
Під час зустрічі обговорено проміжні досягнення проекту, результати роботи Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з особами, постраждалими від торгівлі людьми й виконання планів реабілітації таких осіб, доцільність та результати моніторингу виконання програм реабілітації постраждалих осіб. Також були порушені питання щодо ефективної взаємодії органів влади та громадського сектору щодо превентивної діяльності в сфері протидії торгівлі людьми, ідентифікації та реінтеграційної допомоги ОПТЛ.
Проект впроваджується Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine, виконавчий партнер на Вінниччині – ВОПО “Джерело надії”.

FacebookTwitterGoogle+Share