У Ковалівській громаді – робоча зустріч за проектом з протидії торгівлі людьми

IMG_6632

В рамках проекту “Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області” відбувся візит до Ковалівської сільської об’єднаної територіальної громади Немирівського району Вінницької області.
Тут під час робочої зустрічі з представниками громади – освітянами, фахівцями соціальної служби, головою ОТГ Віктором Верховодом та заступником голови Аллю Кизлюк обговорено питання актуальності, форм, методів та шляхів фінансування інформаційно-просвітницької роботи у сфері протидії торгівлі людьми.
“Новостворена громада нараховує близько 7 тисяч мешканців, багато хто з них або виїжджав, або й зараз знаходиться на заробітках. Найкращий спосіб утримати молодь та працездатне населення в громаді – створювати нові робочі місця. Тому свої зусилля ми плануємо спрямувати на розвиток сільського господарства”, – говорить заступниця голови територіальної громади.
Впровадження проекту здійснюється Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine. Виконавчий партнер у Вінниці та області – Вінницька обласна правозахисна організація “Джерело надії” за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

FacebookTwitterGoogle+Share